دارالترجمه رسمی میرداماد

دارالترجمه رسمی دولت (کلاهدوز)

دارالترجمه رسمی دولت (شهید کلاهدوز)

بسیاری از ساکنان محدوده خیابان دولت، برای انجام امور مختلف از اخذ پذیرش دانشگاه ها (اپلای تحصیلی) و مهاجرت گرفته تا سفرهای توریستی و امور بازرگانی به خدمات ترجمه رسمی نیاز پیدا می کنند.آذرین اولین دارالترجمه آنلاین در ایران است که خدمات ترجمه رسمی را به‌صورت فوری بدون نیاز به مراجعۀ حضوری شما انجام می‌دهد. شما هر جای محدوده خیابان دولت (شهید کلاهدوز) که باشید پیک ما به‌صورت رایگان مدارک شمارا تحویل می‌گیرد و اسناد و مدارک ترجمه و دوباره توسط پیک رایگان برایتان ارسال می‌شود.

آشنایی با دارالترجمه رسمی دولت (شهید کلاهدوز)

دارالترجمه آذرین با استفاده از بهترین مترجمین رسمی و خبره‌ی قوه قضائیه، آمادگی خود را برای انجام خدمات ذیل به بهترین نحو ممکن، با کمترین هزینه  و با بالاترین کیفیت  اعلام می‌دارد. دارالترجمه ما در محدوده‌های قلهک، شریعتی، خیابان دولت، دروس، پاسداران، میرداماد، الهیه، بلوار کاوه، قیطریه، تجریش، زرگنده، ظفر، مدرس و شهرک غرب فعالیت داریم. ترجمه رسمی اسناد و مدارک، اسناد هویتی، اسناد ملکی، مدارک تحصیلی، مبایعه‌نامه و … از خدماتی است که این دارالترجمه رسمی ارائه می‌دهد.

 

دارالترجمه رسمی آذرین در محدوده خیابان دولت (شهید کلاهدوز) چه خدماتی ارائه می‌کند؟

ترجمه رسمی مدارک شناسایی

می‌توان گفت شما برای هر نوع ویزایی که بخواهید دریافت کنید، باید ترجمه رسمی مدارک شناسایی و هویتی خود را ارائه کنید. دارالترجمه رسمی آذرین در محدوده شریعتی مدارک شناسایی مهم مانند شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و طلاق، گواهی‌نامه رانندگی، کارت پایان خدمت، مدارک تمکن مالی، وکالت‌نامه و اسناد مالکیت خودرو را برای شما عزیزان ترجمه رسمی می‌کند.

ترجمه رسمی مدارک تحصیلی

دریافت ویزا و اقامت در یک کشور خارجی راه‌های مختلفی دارد. یکی از گزینه‌های پرطرفدار بین افراد، مهاجرت تحصیلی و دریافت ویزای تحصیلی است. اگر قصد دارید با این روش ویزا دریافت کنید، باید ترجمه رسمی مدارک خود را به کشور مقصد تحویل دهید. این مدارک سطح علمی، رزومه تحصیلی و گرایش تحصیلی شمارا مشخص می‌کند. ترجمه مدارک تحصیلی در دارالترجمه رسمی دولت امکان‌پذیر است. مدارکی مانند دانشنامه تحصیلی، ریزنمرات، مدرک زبان، سوابق تحصیلی و رزومه پژوهشی را باید ترجمه رسمی کنید. همچنین برای ارائه این ترجمه‌ها باید تأییدیه‌های لازم از سازمان‌های مربوطه را دریافت کنید.

ترجمه رسمی اسناد شغلی و اسناد شرکتی

اگر می‌خواهید در یک کشور خارجی فعالیت‌های تجاری انجام دهید یا کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید، باید مدارک شغلی و شرکتی خود را ترجمه رسمی کنید. همچنین اگر می‌خواهید از یک شرکت در خارج از کشور پیشنهاد شغلی دریافت کنید و ویزای کاری بگیرید، ترجمه رسمی مدارک شغلی ضروری خواهد بود. در بعضی موارد دریافت ویزای توریستی نیز نیازمند ترجمه مدارک شغلی خواهد بود.

شما باید به سفارت یا اداره مهاجرت کشور مقصد اثبات کنید که در کشور خود دارای شغل و فعالیت اقتصادی هستید و پس از پایان مهلت ویزا به کشور خود بازمی‌گردید.دارالترجمه رسمی آذرین مدارکی مانند فیش حقوقی، دفترچه بیمه، حکم کارگزینی، قرارداد کاری، سوابق بیمه‌، آگهی ثبت شرکت، اساسنامه شرکت، اظهارنامه مالیاتی، پروانه وکالت، اجاره‌نامه، پروانه مطب و مدارک دیگر را با توجه به نیاز شما در محدوده خیابان دولت (شهید کلاهدوز) ترجمه رسمی می‌کند.

 

هزینه ترجمه مدارک به صورت رسمی در دارالترجمه دولت

هزینه ترجمه رسمی مدارک در دارالترجمه‌ها بر اساس نرخ نامه مصوب دریافت می‌شود. اداره کل مترجمان رسمی هر سال این نرخ‌نامه را به تصویب می‌رسانند و دفاتر ترجمه دارای مجوز باید از این تعرفه ها پیروی کنند و هزینه‌ها را بر اساس همین تعرفه‌ها از مشتریان خود دریافت کنند.

 

مراحل انجام ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی آذرین

در این دارالترجمه شما ابتدا باید اصل مدارک مورد نیاز برای ترجمه را نزد خود داشته باشید. سپس باید با دارالترجمه تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید. در مرحله بعد می‌توانید سفارش ترجمه خود را ثبت کنید. سپس اصل مدارک را به دارالترجمه ارائه دهید. در گام بعدی مترجمان ما مدارک شما را با کیفیت و سرعت بالا ترجمه می‌کنند. سپس تاییدیه‌های لازم را در صورت نیاز برای مدارک شما دریافت می‌کنند. در پایان ترجمه رسمی مدارک و اصل آن‌ها به شما تحویل داده می‌شود.

Loading

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب سایت

آموزشی

هملت: تحلیلی بر شاهکار بی‌زمان شکسپیر

هملت، نمایش‌نامه‌ای است که توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده و به عنوان یکی از بزرگترین آثار ادبی جهان شناخته می‌شود. این نمایش‌نامه، با تم‌هایی چون